Ota yhteyttä

Verkoston koordinaattorit

Sanna Sintonen

  • Senior Adviser, e-learning
  • Education Development Services
  • Tampere University of Applied Sciences
  • +358504098471
  • sanna.sintonen@tuni.fi

Jarmo Vihmalaakso

Lisätietoja

TAMK: Hyvinvointi ja terveysteknologia

Kati Borg

Kati Borg

  • Lehtori
  • Sosiaali- ja terveysala
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358509115164
  • kati.borg@tuni.fi

Marja Jaronen

TAMK: Liiketoiminta

Miina Kivelä

TAMK: Media, musiikki ja taide

Matti Ruippo

  • Lehtori
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358503028561
  • matti.ruippo@tuni.fi
Lisätietoja

Maaret Salminen

TAMK: Pedagogiset ratkaisut

Henri Annala

Henri Annala

  • Lehtori
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358503119698
  • henri.annala@tuni.fi
Lisätietoja

TAMK: Rakennettu ympäristö ja biotalous

Jaakko Aumala

  • Lehtori
  • Rakennettu ympäristö ja biotalous
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358503062747
  • jaakko.aumala@tuni.fi
  • Sopimuksen mukaan lukujärjestyksessä varattujen aikojen ulkopuolella

Lisätietoja
Sami Suhonen

Sami Suhonen

  • Yliopettaja, fysiikka
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358408431743
  • sami.suhonen@tuni.fi

TAMK: Teollisuusteknologia

Harri Saarinen

Juho Tiili

Juho Tiili

  • Lehtori
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358408462537
  • juho.tiili@tuni.fi

TAMK: Terveys

Nina Smolander

Nina Smolander

TAU: Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta (ITC)

Simo Ali-Löytty

  • yliopistonlehtori
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358401981991
  • simo.ali-loytty@tuni.fi
Lisätietoja

Terhi Kilamo

  • yliopistonlehtori
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490723
  • terhi.kilamo@tuni.fi
Olli Ylönen

Olli Ylönen

  • yliopisto-opettaja
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358401901823
  • olli.ylonen@tuni.fi

Johtamisen ja talouden tiedekunta (MAB)

Emma Partanen

Lisätietoja

TAU: Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta (EDU)

Päivi Svärd

Päivi Svärd

  • pedagoginen asiantuntija
  • digimentori
  • Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358401904089
  • paivi.svard@tuni.fi
Lisätietoja
Matilda Kälvinmäki

Matilda Kälvinmäki

Lisätietoja

TAU: Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta (MET)

Juha Kesseli

  • yliopistonlehtori
  • alana bioinformatiikka
  • Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186982
  • juha.kesseli@tuni.fi
Alpo Värri

Alpo Värri

  • tutkimusjohtaja
  • Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490780
  • alpo.varri@tuni.fi
Lisätietoja
Juhani Jääskeläinen

Juhani Jääskeläinen

TAU: Rakennetun ympäristön tiedekunta (BEN)

Hannu Kupila

Hannu Kupila

  • yliopisto-opettaja
  • Rakennetun ympäristön tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358401981291
  • hannu.kupila@tuni.fi

Martti Lamppu

  • yliopisto-opettaja
  • Rakennetun ympäristön tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490464
  • martti.lamppu@tuni.fi

TAU: Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta (ENS)

Juha Nykänen

  • yliopisto-opettaja
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490070
  • juha.nykanen@tuni.fi

Janne Uusi-Heikkilä

Lisätietoja
Ilkka Kylänpää

Ilkka Kylänpää

  • yliopisto-opettaja
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504784194
  • ilkka.kylanpaa@tuni.fi
Lisätietoja

TAU: Yhteiskuntatieteiden tiedekunta (SOC)

Jouni Keskinen

  • IT-koordinaattori
  • opetuksen ja tutkimuksen tekninen tuki
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186118
  • jouni.keskinen@tuni.fi
Lisätietoja

Virve Vatjus

  • suunnittelija
  • Psykonet
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503187600
  • virve.vatjus@tuni.fi

Kielikeskus

Miiko Siivonen

  • IT-tukihenkilö
  • Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503182626
  • miiko.siivonen@tuni.fi