Ota yhteyttä

Verkoston koordinaattorit

Suvi Junes

IT-asiantuntija
  • suvi.junes@tuni.fi
  • +358401901711
  • Tampereen yliopisto
  • Tietohallinto
Lisätietoja

Sanna Sintonen

Senior Adviser, e-learning
  • sanna.sintonen@tuni.fi
  • +358504098471
  • Tampere University of Applied Sciences
  • Education Development Services

Jarmo Vihmalaakso

Erikoissuunnittelija
  • jarmo.vihmalaakso@tuni.fi
  • +358505603169
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Koulutuksen kehittämispalvelut
Lisätietoja

TAMK: Hyvinvointi ja terveysteknologia

Kati Borg

Lehtori
  • kati.borg@tuni.fi
  • +358509115164
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Hyvinvointi ja terveysteknologia

Marja Jaronen

Lehtori
  • marja.jaronen@tuni.fi
  • +358503119707
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Hyvinvointi ja terveysteknologia

TAMK: Liiketoiminta

Matti Karlsson

Lehtori
  • matti.karlsson@tuni.fi
  • +358406684045
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Liiketoiminta

TAMK: Media, musiikki ja taide

Matti Ruippo

Lehtori
  • matti.ruippo@tuni.fi
  • +358503028561
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Media, musiikki ja taide
Lisätietoja

Maaret Salminen

Tuntiopettaja
  • maaret.salminen@tuni.fi
  • +358406386178
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Media, musiikki ja taide

TAMK: Pedagogiset ratkaisut

Henri Annala

Lehtori
  • henri.annala@tuni.fi
  • +358503119698
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Pedagogiset ratkaisut
Lisätietoja

TAMK: Rakennettu ympäristö ja biotalous

Jaakko Aumala

tuntiopettaja
  • jaakko.aumala@tuni.fi
  • Tampereen yliopisto
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
  • Sopimuksen mukaan lukujärjestyksessä varattujen aikojen ulkopuolella

Lisätietoja

Sami Suhonen

Yliopettaja, fysiikka
  • sami.suhonen@tuni.fi
  • +358408431743
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Pedagogiset ratkaisut

TAMK: Teollisuusteknologia

Harri Saarinen

Lehtori
  • harri.saarinen@tuni.fi
  • +358408353499
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Teollisuusteknologia

TAMK: Terveys

Nina Smolander

Lehtori
  • nina.smolander@tuni.fi
  • +358406352526
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • Terveys

TAU: Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta (ITC)

Simo Ali-Löytty

yliopistonlehtori
Lisätietoja

Terhi Kilamo

yliopistonlehtori
  • terhi.kilamo@tuni.fi
  • +358408490723
  • Tampereen yliopisto
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta

Olli Ylönen

yliopisto-opettaja
  • olli.ylonen@tuni.fi
  • +358401901823
  • Tampereen yliopisto
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta

Johtamisen ja talouden tiedekunta (MAB)

Emma Partanen

yliopisto-opettaja
  • emma.partanen@tuni.fi
  • Tampereen yliopisto
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
Lisätietoja

Jarna Pasanen

yliopisto-opettaja, vakuutustiede
  • jarna.pasanen@tuni.fi
  • +358503187656
  • Tampereen yliopisto
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta
Lisätietoja

Elina Pekkarinen

yliopisto-opettaja, julkisoikeus
  • elina.pekkarinen@tuni.fi
  • +358504377071
  • Tampereen yliopisto
  • Johtamisen ja talouden tiedekunta

TAU: Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta (EDU)

Päivi Svärd

pedagoginen asiantuntija
  • paivi.svard@tuni.fi
  • +358401904089
  • Tampereen yliopisto
  • Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta
  • Olen paikalla varmimmin 8.15 - 15.30. Tarkista vapaat ja varatut ajat sähköisestä kalenteristani. Katso http://bit.ly/psv-tunikalenteri 

Lisätietoja

TAU: Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta (MET)

Juha Kesseli

yliopistonlehtori, alana bioinformatiikka
  • juha.kesseli@tuni.fi
  • +358503186982
  • Tampereen yliopisto
  • Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta

Alpo Värri

tutkimusjohtaja
  • alpo.varri@tuni.fi
  • +358408490780
  • Tampereen yliopisto
  • Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta
Lisätietoja

TAU: Rakennetun ympäristön tiedekunta (BEN)

Hannu Kupila

yliopisto-opettaja
  • hannu.kupila@tuni.fi
  • +358401981291
  • Tampereen yliopisto
  • Rakennetun ympäristön tiedekunta

Martti Lamppu

yliopisto-opettaja
  • martti.lamppu@tuni.fi
  • +358408490464
  • Tampereen yliopisto
  • Rakennetun ympäristön tiedekunta

TAU: Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta (ENS)

Juha Nykänen

yliopisto-opettaja
  • juha.nykanen@tuni.fi
  • +358408490070
  • Tampereen yliopisto
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta

Janne Uusi-Heikkilä

yliopisto-opettaja
  • janne.uusi-heikkila@tuni.fi
  • +358408490515
  • Tampereen yliopisto
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
Lisätietoja

Ilkka Kylänpää

yliopisto-opettaja

TAU: Yhteiskuntatieteiden tiedekunta (SOC)

Jouni Keskinen

suunnittelija, opetuksen ja tutkimuksen tekninen tuki
Lisätietoja

Virve Vatjus

suunnittelija, Psykonet
  • virve.vatjus@tuni.fi
  • +358503187600
  • Tampere University
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta

Kielikeskus

Piia Jokiranta

yliopisto-opettaja, puheviestintä
  • piia.jokiranta@tuni.fi
  • +358503180391
  • Tampereen yliopisto
  • Kielikeskus

Elina Nurminen

yliopisto-opettaja, suomi toisena kielenä (S2)
  • elina.nurminen@tuni.fi
  • +358503014036
  • Tampereen yliopisto
  • Kielikeskus