Ota yhteyttä

Verkoston koordinaattorit

Leena Katto

Leena Katto

  • Erityisasiantuntija
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358504350378
  • leena.katto@tuni.fi
Lisätietoja
Pauliina Munter

Pauliina Munter

Asiantuntijat

Sanna Sintonen

Sanna Sintonen

  • Erikoissuunnittelija, e-oppiminen
  • Koulutuksen ja oppimisen palvelut
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358504098471
  • sanna.sintonen@tuni.fi
Lisätietoja

Jarmo Vihmalaakso

  • Erikoissuunnittelija
  • Koulutuksen ja oppimisen palvelut
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358505603169
  • jarmo.vihmalaakso@tuni.fi
Lisätietoja
Suvi Junes

Suvi Junes

Lisätietoja

TAMK: Sosiaali- ja terveysala

Milla Hiitti

Milla Hiitti

Lisätietoja

Marja Jaronen

TAMK: Liiketalous ja media

Miina Kivelä

Miina Kivelä

  • lehtori
  • Digimarkkinoinnin lehtori
  • Liiketalous ja media
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358406373812
  • miina.kivela@tuni.fi
Lisätietoja

Maaret Salminen

Lisätietoja

TAMK: Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri

Henri Annala

Henri Annala

  • lehtori
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358503119698
  • henri.annala@tuni.fi
Lisätietoja
Matti Ruippo

Matti Ruippo

  • lehtori
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358503028561
  • matti.ruippo@tuni.fi
Lisätietoja
Ville Palkinen

Ville Palkinen

  • lehtori
  • Pedagogiset ratkaisut ja kulttuuri
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358503247725
  • ville.palkinen@tuni.fi
Lisätietoja

TAMK: Rakennettu ympäristö ja biotalous

Mauri Laasonen

Mauri Laasonen

  • lehtori
  • Rakennettu ympäristö ja biotalous
  • Tampereen ammattikorkeakoulu
  • +358405259400
  • mauri.laasonen@tuni.fi

TAMK: Teollisuusteknologia

Timo Rainio

Timo Rainio

Lisätietoja

TAU: Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta (ITC)

Simo Ali-Löytty

Simo Ali-Löytty

  • yliopistonlehtori
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358401981991
  • simo.ali-loytty@tuni.fi
Lisätietoja

Heikki Hyyrö

  • yliopistonlehtori
  • alana ohjelmointi
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186731
  • heikki.hyyro@tuni.fi

Anu Kuusisto

  • yliopisto-opettaja
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503187610
  • anu.kuusisto@tuni.fi
Jari Väliverronen

Jari Väliverronen

  • yliopisto-opettaja
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504079145
  • jari.valiverronen@tuni.fi
Lisätietoja

TAU: Johtamisen ja talouden tiedekunta (MAB)

TAU: Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta (EDU)

Tanja Kallonen

  • yliopisto-opettaja
  • Kasvatustieteiden ja kulttuurin tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504335514
  • tanja.kallonen@tuni.fi

TAU: Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta (MET)

Juha Kesseli

  • yliopistonlehtori
  • alana bioinformatiikka
  • Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186982
  • juha.kesseli@tuni.fi
Alpo Värri

Alpo Värri

  • tutkimusjohtaja
  • Lääketieteen ja terveysteknologian tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490780
  • alpo.varri@tuni.fi
Lisätietoja

TAU: Rakennetun ympäristön tiedekunta (BEN)

Hannu Kupila

Hannu Kupila

  • yliopisto-opettaja
  • Rakennetun ympäristön tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358401981291
  • hannu.kupila@tuni.fi

Martti Lamppu

  • yliopisto-opettaja
  • Rakennetun ympäristön tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490464
  • martti.lamppu@tuni.fi

TAU: Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta (ENS)

Ilkka Kylänpää

Ilkka Kylänpää

  • yliopisto-opettaja
  • dosentti
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358504784194
  • ilkka.kylanpaa@tuni.fi
Lisätietoja

Juha Nykänen

  • yliopisto-opettaja
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358408490070
  • juha.nykanen@tuni.fi
Janne Uusi-Heikkilä

Janne Uusi-Heikkilä

Lisätietoja

TAU: Yhteiskuntatieteiden tiedekunta (SOC)

Jouni Keskinen

  • IT-koordinaattori
  • opetuksen ja tutkimuksen tekninen tuki
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503186118
  • jouni.keskinen@tuni.fi
Lisätietoja

Virve Vatjus

  • asiantuntija
  • Learning environments and ICT
  • Yhteiskuntatieteiden tiedekunta
  • Tampereen yliopisto
  • +358503187600
  • virve.vatjus@tuni.fi

TAU: Kielikeskus

Charika Swanepoel

Charika Swanepoel

  • University Instructor
  • english language
  • Faculty of Education and Culture
  • Tampere University
  • +358504629257
  • charika.swanepoel@tuni.fi
Lisätietoja

TAU: Jatkuvan oppimisen palvelut

Katri Sillanpää

Katri Sillanpää

Lisätietoja
Raisa Heinola

Raisa Heinola

  • markkinointiasiantuntija
  • IT-vastuuhenkilö
  • Jatkuvan oppimisen palvelut
  • Tampereen yliopisto
  • +358504377024
  • raisa.heinola@tuni.fi
Lisätietoja