Yhteystiedot

Käytännön opetus, Käytäntö 2

Käytännön opetuksen koordinaattori
Arja Jokinen
yliopistonlehtori (sosiaalityö)
Puhelin: 050 318 6100
Sähköposti: arja.jokinen@tuni.fi
Työhuone: PINNI B3041

Käytännön opetuksen paikkojen koordinaattori
Sinikka Forsman
yliopistonlehtori (sosiaalityö)
Puhelin:0503186074
Sähköposti: sinikka.forsman@tuni.fi
Työhuone: LINNA 6097

 

HARJOITTELU, Käytäntö 3

Opintojakson vastaava opettaja (Tampere)
Sirpa Saario
yliopistonlehtori (sosiaalityö)
Puhelin: 050 318 6215
Sähköposti: sirpa.saario@tuni.fi
Työhuone: LINNA 6080

Opintojakson opettaja (Tampere)
Suvi Raitakari
yliopistonlehtori (sosiaalityö)
Puhelin: 040 190 1353
Sähköposti: suvi.raitakari@tuni.fi
Työhuone: LINNA 6094

Opintojakson vastaava opettaja (Pori)
Suvi Holmberg
yliopistonlehtori (sosiaalityö)
Puhelin: 050 318 6089
Sähköposti: suvi.holmberg@tuni.fi
Työhuone: Porin yliopistokeskus

Opintojakson vastaava opettaja (Seinäjoki)
Heidi Niemi
yliopistonlehtori (sosiaalityö)
Puhelin: 0469214712
Sähköposti: heidi.niemi@tuni.fi